Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Свято Миколая. Відкриття новорічної ялинки

Дата: 20 грудня 2019 о 07:37, Оновлено 20 грудня 2019 о 12:04
351 перегляд

Із Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Чарівного свята більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.
День Святого Миколая – особливий для кожної дитини, адже кожне дитяче серце з трепетом чекає від Святого Миколая здійснення заповітної мрії.Так, 19 грудня в День Святого Миколая в центрі с. Метанівка відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки.
На святковий захід біля красуні-ялинки зібралися школярі та діти з дитячого садочка аби разом взяти участь у чудовому святі. Діти проявили фантазію, прикрасили ялинку гарними та простими прикрасами, які зробили своїми руками. Сільський голова Гащенко Ігор Васильович пригостив дітей солодощами та привітав усіх присутніх із наступаючими новорічними та різдвяними святам, побажав здійснення найзаповітніших мрій і бажань, висловив побажання щастя, достатку, радості, тепла, злагоди та благополуччя у сім’ях та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

Продовженням чудового свята став цікавий загальношкільний захід "". Учні школи з радістю розповідали про життя Святого Миколая, відтворювали українські обряди, співали народні пісні,танцювали, згадували прислів’я та приказки. Навчалися бути добрими, милосердними, піклуватися не лише про оточуючих людей, а й про тварин та птахів.

В День Святого Миколая бажаємо вам справжнього казкового дива .Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.